/Files/images/62850363_ms0z1gf5.gif

Організація освітнього процесу

1. Ліцей працює за річним навчальним планом, що складається на основі розроблених МОН України типових освітніх програм.

2. Педагогічні працівники можуть поєднувати освітній процес з науково-методичною та експериментальною роботою.

3. Поглиблена допрофільна підготовка забезпечується вивченням курсів за вибором, факультативів, роботою в гуртках, товариствах,

4. Структура навчального року – семестрова. Тижневий режим роботи регламентується розкладом занять.

5. Річний навчальний план розробляється щороку на основі Типових навчальних планів МОН України.

Структура виховної та навчальної діяльності закладу

Схема роботи школи з розвитку пізнавальних здібностей

Визначаючи основні компоненти змісту освіти, педколектив застосовує комплексний підхід, згідно з яким структура змісту освіти повинна відповідати структурі соціалізації, структурі діяльності та структурі особистості.

Необхідність формування всебічно, гармонійно розвиненої особистості, підготовки її до життя в сучасному суспільстві обумовлює інтегральний зміст неповної середньої освіти, який системно охоплює соціально й особистісно значущі складові життєвого досвіду учня.

Реалізація високої гуманістичної місії середньої освіти полягає в підготовці компетентного випускника. Адже школа -це не лише місце, де здобувають знання, уміння та навики. У ліцеї розвивається та примножується життєвий потенціал особистості, її життєва компетентність. У школі може і має відбуватися становлення індивідуально-особистісної життєтворчості учня.

Досягнення особистістю життєвого успіху в сучасних суспільних умовахможливе лише за її соціальної активності, самореалізації, життєвої компетентності, життєтворчості. Особистість повинна створити свій життєвий успіх, знайти себе в сучасних соціально-економічних умовах.

Істотні зміни в середній освіті вимагають визначення нової моделі випускника, яка повинна найбільш адекватно відповідати як потребам сучасної особистості, так і вимогам сучасного суспільства. Розробка моделі випускника сприятиме визначенню системи стратегічних цілей та завдань освітнього процесу в загальноосвітній школі, визначенню та обґрунтуванню змісту середньої освіти, розробці відповідних методів і прийомів, форм, засобів навчання і виховання.

Отже діяльність педагогічного колективу спрямована на виховання компетентного випускника – молоду людину, яка володіє життєвими навичками та компетентностями, необхідними для успішного вирішення життєвих завдань, з якими вона зустрічатиметься у різних сферах власної життєдіяльності (виробництво, політика, життя громади, освіта, сімейне життя, мистецтво та дозвілля, релігія тощо). Компетентний випускник спроможний зберегти, розкрити, розвинути та конструктивно реалізувати свій життєвий і життєтворчий потенціал в умовах складних вимог і ризиків, які висуває до нього сьогодення.

Кiлькiсть переглядiв: 1157

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

До кого Ви звернетеся за допомогою у виборі професії

Календар

Попередня Травень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031