/Files/images/novini_14/7039.gif

Підготовка дитини до школи

/Files/images/novini_13/ре.jpg

/Files/images/novini_13/завантаження.jpg

Важливим періодом, який різко змінює графік життя і оточення дитини, є вступ до школи.

Кожен малюк виступає незалежною і самостійною людиною в суспільстві, з власним характером і світовідчуттям. Тому реакція дітей на обмеження свободи дій і думки, встановлення рамок поведінки деколи може бути найрізноманітнішою.

Але саме в школі існує безліч правил і умов, які часто бувають неясними дитині і тому безглуздими.

Як же визначити, чи ваша дитина готова до навчання в шкільному закладі?

Найважливішим показником виступає інтелектуальний розвиток дитини. Прийшовши в перший клас, сучасний малюк повинен розбиратися в простих арифметичних діях, знати алфавіт і цифри, вміти трохи читати. Далі справа встане за професіоналізмом шкільних педагогів.

Важливим фактором готовності є також і розвиненість мислення (уміння аналізувати інформацію і думати над поставленими завданнями).

Для результативності навчального процесу дитина повинна не просто «зазубрювати» навчальну програму, а намагатися з'ясувати завдання, робити свої висновки.

Шкільне приладдя, книги, зошити займають досить багато місця в рюкзаку і важать чимало. Тому третім показником готовності малюка виступає фізичний розвиток. Адже дитині необхідно виконувати вправи на уроках фізичної культури.

Щоб розвинути у дитини мислення, інтелект і фізичні здібності, необхідно з самого раннього віку розпочати підготовчі заходи. Свої перші знання новоявлений громадянин суспільства отримує в дитячому садку.

Психологи стверджують, що всі діти різні, відрізняються рівнем здібностей і розмаїттям талантів. Для успішного навчання необхідно вчасно виявити позитивні і негативні сторони розвитку та намагатися усунути останні за допомогою ефективного дошкільної освіти та виховання.

Допоможуть в цьому спеціальні курси для дошкільнят. Спілкуючись в колективі, дитина швидше звикне до суспільства. А отримання перших навичок письма, лічби, малювання та інших умінь стане хорошою основою для навчання в початкових класах школи.

У таких групах діти отримують індивідуальні домашні завдання. Завдяки виконанню поставлених завдань на дому, батьки зможуть краще зрозуміти здібності свого чада і вчасно заповнити існуючі прогалини в розвитку.

Малюкові, в свою чергу, буде легше адаптуватися в колективі і отримувати від шкільного навчання задоволення.

Кiлькiсть переглядiв: 854

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

До кого Ви звернетеся за допомогою у виборі професії

Календар

Попередня Травень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031