• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка психолога

/Files/images/novini_2017/fe7b22a7a7.gif

Психолог та соціальний педагог

Чугуївської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів №2

/Files/images/Сафонова та Червякова.jpg


Сафонова Є.С. закінчила Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна за спеціальністю "Психологія", Червякова А.О. - Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" за спеціальністю "Психологія".

Мають категорію "Спеціаліст"

У школі працюють з 2017 року

«Я люблю дело, которым я занимаюсь. Я люблю делать то дело, которое люблю!»

Профессия педагога-психолога для меня:

- способ самовыражения;

- занятие, которое приносит чувство собственной значимости и удовлетворенности от выполненной работы;

- профессия как форма самопознания;

- профессия, которая, позволила изменить взгляд на многие события моей собственной жизни;- профессия, которая позволяет мне быть рядом с теми, кого я люблю.

Что ещё люблю? Многое: люблю отдыхать на природе, люблю, когда вся семья собирается вместе, люблю печь, готовить, читать, люблю юмор, люблю стихи, науку, детей, психологию, просто люблю находить в жизни маленькие чудеса и от души им радоваться. Стараюсь не унывать, верю, что всё самое лучшее ещё впереди!

Стараюсь учить добру, уважению друг к другу, честности...Люблю детей, в каждом стараюсь видеть ЛИЧНОСТЬ. Нам вверены детские души! Именно им мы помогаем найти своё место в этом огромном взрослом мире! У ребёнка всё ещё только начинается!

И потому мое главное психологическое кредо: не навреди!
Я согласна с высказыванием: "Учатся только у тех, кого любят, Любят тех, у кого испытывают успех!"

Каждый человек рано или поздно начинает задавать себе вопросы: «Кем быть?» и «Каким быть?». Ответы на них не даются просто, вызывают множество переживаний, потому что жизненно важны. У меня с этим все было гораздо проще…

Каждому человеку очень важно, хотя бы раз в жизни, пережить чувство успешности. Я хорошо понимаю термин "профессиональное сгорание". Отнюдь не призываю жить только работой! Нашей профессии психолога можно позавидовать. Она даёт возможность развиваться творчески, духовно. Любой путь бывает не прост. На психологическом тоже много трудностей и препятствий. Добиться успеха психологу помогают наука, способности, оптимизм.

Питання, за якими можна і потрібно
звертатися до шкільного психолога1. Труднощі в навчанні.Деякі хлопці вчаться не так добре, як їм хотілося б. Причин тому може бути маса. Наприклад, не дуже хороша пам'ять або розсіяна увага чи недолік бажання, а може бути проблеми з учителем і нерозуміння, навіщо все це взагалі потрібно. На консультації ми постараємося визначити, в чому причина і яким чином це виправити, іншими словами спробуємо знайти, що і як необхідно розвивати, щоб вчитися краще.

2. Взаємовідносини у класі.Є люди, які запросто знаходять контакт з іншими, легко спілкуються в будь-який, навіть незнайомій компанії. А є такі, яким складно знайомитися, складно будувати хороші взаємини, знаходити друзів і просто відчувати себе легко і вільно в групі або класі. За допомогою психолога можна знайти способи і особисті ресурси, вивчити прийоми для побудови гармонійних відносин з людьми в різних ситуаціях.
3. Взаємовідносини з батьками.Іноді буває так, що губляться спільну мову і теплі відносини з нашими найближчими людьми - з батьками. Конфлікти, сварки, відсутність взаєморозуміння - така ситуація в сім'ї зазвичай приносить біль і дітям, і батькам. Деякі знаходять шляхи вирішення, а іншим це зробити досить важко. Психолог розповість вам про те, як навчитися будувати нові відносини з батьками і навчитися розуміти їх, і як зробити так, щоб і батьки розуміли і приймали вас.

4. Вибір життєвого шляху.Уже починаючи з восьмого класу багато хто замислюється про майбутню професію і взагалі про те, як би вони хотіли прожити своє життя. Якщо ви не впевнені, яким шляхом ви хочете піти, завжди є можливість піти до психолога. Він допоможе вам усвідомити свої мрії, бажання і цілі, оцінити свої ресурси, схильності і здібності і зрозуміти (або наблизитися до розуміння), в якій сфері (сферах) життя ви хочете реалізуватися.

5. Самоврядування і саморозвиток.Наше життя настільки цікава і багатогранна, що постійно ставить перед нами масу завдань. Багато хто з них вимагають неабияких зусиль і розвитку в собі самих різноманітних особистісних якостей, навичок і вмінь. Можна розвивати навички лідерства або навички ведення спору, логічне мислення, чи творчі здібності. Поліпшувати свою пам'ять, увага, уява. Можна вчитися керувати своїм життям, ставити цілі і ефективно досягати їх. Психолог - людина, яка володіє технологією розвитку тих чи інших якостей, навичок і умінь і з задоволенням поділиться цією технологією з вами.

Кiлькiсть переглядiв: 898

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

К кому Вы обратитесь за помощью в выборе профессии

Календар

Попередня Січень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031